קפיטל פקטור משיגים לכם מימון בתנאים הטובים ביותר

smartphone 03-6133999

קורסים והשתלמויות

קורס יועצי משכנתאות

הקורס מיועד לכל מי שמעוניין לרכוש מקצוע יוקרתי של יועץ משכנתאות

לאחרונה מקצוע יועץ משכנתאות תופס יותר ויותר תאוצה ונהיה מבוקש. הסיבה היא שציבור לוקחי המשכנתא מבין שכדאי לו להיעזר ביועץ משכנתאות מקצועי, מאשר ללכת לבנק לבד. יועץ מקצועי טוב, יחסוך ללקוחותיו עשרות אלפי שקלים. בארה"ב למשל, יועץ משכנתאות נחשב למקצוע יוקרתי המאפשר ליהנות מהכנסה גבוהה לעוסקים בו. בישראל ציבור הפונים ליועצי משכנתאות נמצא בעלייה מתמדת. מכאן נובע הביקוש הגדול למקצוע זה.

בקולג' של קפיטל פקטור, נדאג לכם לטובי המרצים בכל אחד מהתחומים שתדרשו ללמוד. בקורס אנו מקדישים המון שעות ללמידת יסודות המימון. ידע במימון הינו הכלי המרכזי בארגז הכלים של יועץ מקצועי.

מי שילמד את תחום המימון הינו שלמה גוטלר – מרצה בכיר בתחום המימון במערכות הבנקאיות ובמוסדות אקדמיים. בכל תחום במהלך הקורס תלמדו מאנשי מקצוע מהשורה הראשונה בעלי ידע וניסיון פרקטי רב. המטרה להקנות לכם את הכלים להיות יועצי משכנתאות מקצועיים. אצלנו תלמדו מהטובים ביותר!

 

המרצים שלנו בטלויזיה

 

היקף הקורס: 15 מפגשים, כל מפגש 4 שעות אקדמיות (סה"כ 60 שעות)

עלות הקורס: 6,100 ש"ח

 

לקריאת הסילבוס לחצו כאן

מה נעשה עבורכם?

קורס ניהול משכנתא ביתי

הקורס מיועד למי שמעוניין לנהל משכנתא קיימת או שעומד לקחת משכנתא חדשה

בעוד שאנשים נלחמים בישראל על מחיר הקוטג', הם לא מודעים שדווקא במשכנתא אפשר לחסוך עשרות אלפי שקלים אם לא יותר! לרוב המכריע שלקח משכנתא יש חיסכון עצום שהוא לא מודע לו.

מכל מרכיבי ההוצאות של משפחה, המשכנתא מהווה את הנתח המשמעותי ביותר. המסלולים והריביות שהבנקים מציעים משתנים חדשות לבקרים. לכן, כל מי שלקח משכנתא צריך לבדוק אותה באופן תדיר ולא מן הנמנע שימחזר אותה מספר פעמים לאורך התקופה. סביר להניח שחלקכם שפנה לבנק בבקשה למחזר נתקל בתגובה מצד הבנקאי- "שזה לא כדאי". יש לדעת שבין הלווים לבנק יש ניגוד אינטרסים טבעי. לכן על ציבור הלווים לסמוך רק על הידע שלהם.

 

בקולג' של קפיטל פקטור נקנה לכם בזמן מצומצם יחסית את הידע והכלים הדרושים לניהול המשכנתא האישית שלכם. באמצעות הכלים שניתן לכם בקורס תוכלו להשיג המשכנתא הזולה ביותר ותחסכו עשרות אלפי שקלים!

 

המרצים שלנו בטלויזיה

 

היקף הקורס: 5 מפגשים, כל מפגש 4 שעות אקדמיות (סה"כ 20 שעות)

עלות הקורס: 2,500 ש"ח

לקריאת הסילבוס לחצו כאן

קורסים והשתלמויות באירגונים

אנו יודעים "לתפור" קורסים המתאימים לצרכי הארגון. הנושאים הרלוונטיים:

-שוק המשכנתאות עם היבטים פרקטיים

-ניהול תיק ביטוחי ריסק

 

הקורסים יתקיימו במתחם הבורסה ברמת גן
לפרטים נוספים התקשרו 03-6133999

יצירת קשר

    accessible
    כלי נגישות

    Powered by - Wemake

    close לורם לורם לורם