קפיטל פקטור משיגים לכם מימון בתנאים הטובים ביותר

smartphone 03-6133999

אודות

חברת קפיטל פקטור נוסדה בשנת 2009 ופועלת בתחום ייעוץ משכנתאות וגיוסי אשראי ליזמי נדל"ן. החברה נותנת כיום ייעוץ משכנתאות לעובדים של חברות מהגדולות במשק, וכן ייעוץ וליווי בגיוסי אשראי לחברות ייזום נדל"ן מהמובילות בתחומן. בחברה פועלים אנשי מימון בכירים מהשורה הראשונה המלווים את לקוחותיה לאורך כל הדרך. חברת קפיטל פקטור מקושרת ופועלת מול הגופים הפיננסיים הרלוונטיים, בין אם בנקים ובין אם גופים חוץ בנקאיים. אנו מייצגים אך ורק את האינטרסים של לקוחותינו מול גופים אלו, ופועלים מתוך מטרה להשיג את תנאי המימון הזולים ביותר.

הנהלת החברה

שלמה גוטלר

שלמה גוטלר

משמש כמנכ"ל החברה. שלמה הינו מרצה בכיר בתחום המימון, במוסדות פיננסיים כגון בנקים וחברות ביטוח והכשיר בנקאים במשך שנים בתחום המימון והמשכנתאות. כיום, מרצה במוסדות אקדמיים למקצועות המימון והניהול הפיננסי. בעל תואר שני במנהל עסקים (M.B.A) עם התמחות במימון וכן בעל תזה במימון. כתב ספרים בתחום המימון. בעל וותק של שנים רבות בתחום המשכנתאות, פתרונות אשראי וניהול פיננסי.

ורד שכטר

ורד שכטר

רואת חשבון, בעלת תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות. בעלת תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון מהאוניברסיטה העברית בירושלים. עבדה במשרדי רו"ח מהמובילים והגדולים בארץ. כיהנה כמנהלת כספים בחברות מהמובילות במשק הישראלי. בעלת וותק וניסיון רב בתחום ייעוץ המשכנתאות וגיוסי אשראי.

המוטו של קפיטל פקטור הוא שירות מקצועי ואדיב ללקוח, תוך מטרה להשיג עבורו את התנאים הטובים ביותר במינימום בירוקרטיה. אנו חוסכים ללקוחותינו עד מאות אלפי ₪.

יצירת קשר

  קפיטל פקטור בתקשורת

  contact

  קפיטל פקטור מחזיקה בתו אמון הציבור ומחויבת לשרת את לקוחותיה לפי עקרונותיו.

  בין לקוחותינו

  ייעוץ משכנתאות
  משטרת ישראל
  ייעוץ משכנתאות
  רפאל
  ייעוץ משכנתאות
  אלביט מערכות

  אלביט מערכות בע"מ היא חברה ישראלית העוסקת בפיתוח ובייצור של מערכות אלקטרוניות ואמצעי לחימה מתקדמים. אלביט מערכות מפתחת, משווקת ומבצעת אינטגרציה של מערכות אלקטרוניות ואלקטרו-אופטיות ביטחוניות מתקדמות ללקוחות בכל רחבי העולם.

  ייעוץ משכנתאות
  ,תדיראן

  תדיראן ספקטרלינק בע"מ, מקבוצת אלישרא, היא הספקית המובילה בישראל של מוצרי תקשורת אלחוטיות מתקדמים למטוסים מאוישים ולא מאוישים, נשק מונחה ופלטפורמות חלל, כמו גם מערכות חיפוש והצלה ייחודיות. המוצרים של ספקטרלינק נמצאים בשירות בכמה ממערכות הטכנולוגיות המתוחכמות ביותר בישראל והם תורמים תרומה משמעותית ליכולת ההגנה שלו. רבים מהמוצרים הללו שהופגנו ברחבי העולם, בחלק מהכוחות המזוינים המודרניים ביותר.

  ייעוץ משכנתאות
  אל-אופ תעשיות אלקטרו אופטיקה

  היא חברה ישראלית בבעלות אלביט מערכות. החברה מתמחה בפיתוח וייצור מערכות אלקטרו אופטיות ליישומים ביטחוניים.

  ייעוץ משכנתאות
  Elbit Systems

  We develop, manufacture and integrate advanced, high-performance defense electronic and electro-optic systems for customers throughout the world. The Company focuses on designing, developing, manufacturing and integrating command, control, communication, computer, intelligence, surveillance and reconnaissance (C4ISR) network centric systems, including unmanned vehicles, for defense and homeland security applications.

  ייעוץ משכנתאות
  אלישרא

  היא חברה ישראלית העוסקת בפיתוח ובייצור של מערכות לוחמה אלקטרונית, מערכות שליטה ובקרה מתקדמות, מערכות איסוף מודיעין ומערכות תחקור ואימון מתקדמות.

  ייעוץ משכנתאות
  כללית
  ייעוץ משכנתאות
  שופרסל

  שופרסל הינה רשת קמעונאית לשיווק מזון ומוצרי צריכה בישראל.שופרסל הוקמה בשנת 1958. בשנת 1980 נרשמה למסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב. הרשת נמצאת בשליטת קבוצת IDB בבעלות נוחי דנקנר. הרשת מפעילה רשתות צריכה למגוון רחב. החברה מעסיקה כ- 10,000 עובדים בסניפים ובמטה החברה בראשון לציון.

  ייעוץ משכנתאות
  בזק

  החברה הישראלית לתקשורת בע"מ היא חברת תקשורת ישראלית המספקת שירותי טלפון ואינטרנט. החברה הוקמה ב-1984 כחברה ממשלתית האחראית על שירותי התקשורת בישראל, שהופרדו ממשרד התקשורת שבמסגרתו פעלו עד להקמת החברה. במאי 2005 החברה הופרטה.

  ייעוץ משכנתאות
  אפלטק בע"מ

  הינה חברת הנדסה ושיווק המובילה בתחומה ומתמחה בטכנולוגיות קצה בתחומי האופטיקה והמיקרוגל. המודל העסקי הייחודי בו פועלת החברה מאפשר מתן פתרונות טכנולוגיים איכותיים, בזמן קצר תוך שמירה על מחיר תחרותי. אפלטק משלבת בין תכנון איכותי

  ייעוץ משכנתאות
  G4S

  היא חברת שירותי אבטחה בינלאומית, אשר הוקמה בשנת 1901 ובסיסה בבריטניה. היא נחשבת לחברת האבטחה הגדולה בעולם והיא פועלת ביותר מ-125 מדינות ומעסיקה יותר מ-625,000 עובדים. אחרי החברות וול-מארט ופוקסקון, היא המעסיקה הפרטית השלישית בגודלה בעולם מבחינת כמות מועסקים. החברה נסחרת בבורסה של לונדון ובבורסה של קופנהגן. בשנת 2002 רכשה החברה כמחצית ממניות חברת האבטחה הישראלית הוותיקה חברת השמירה, וכיום היא מחזיקה ב-90.5% מבעלות על החברה.

  יצירת קשר

   accessible
   כלי נגישות

   Powered by - Wemake

   close לורם לורם לורם