קפיטל פקטור משיגים לכם מימון בתנאים הטובים ביותר

smartphone 03-6133999

משכנתא לתושבי חוץ

בשנים האחרונות מסתמנת מגמת עלייה ברכישת דירות להשקעה או למגורים מצד משקיעים זרים ומצד יהודים החיים בתפוצות. אשר עקב המצב הגיאופוליטי עתידם באותן מדינות לוקה באי וודאות. גם תושבים חוזרים אשר רוכשים דירות נמנים תחת הגדרת תושבי חוץ, ומהווים חלק משמעותי בתוך קטגוריה זו. משכנתא לתושבי חוץ הינה סוגיה מורכבת יותר.

הבנקים מערימים קשיים ביורוקרטיים על תושבי חוץ, בעיקר בכל האמור לגבי הכנסותיהם. במיוחד כאשר יש קושי להציג לבנק את ההכנסות. רוב תושבי החוץ והתושבים החוזרים משתייכים לעשירונים העליונים מבחינת החתך הסוציו אקונומי וחלקם הגדול עצמאיים או בעלי חברות. במקרים אלו צריך להגיש לבנק מסמכים מיוחדים. למשל, תושב חוץ מארה"ב יצטרך להציג דוח מס הנקרא 1040 וכן Credit Score.

לתושב חוץ מאנגליה, נדרשים מסמכים שונים וכך הלאה. הכנסות שנראות בדפי החשבון (עו"ש), גבוהות ככל שיהיו, לא רלוונטיות מבחינת הבנק אם הן לא מגובות במסמכים מתאימים. בדרך כלל, דלפק משכנתאות רגיל בבנק לא יידע להתמודד עם תושבי חוץ ויערים עליהם קשיים רבים. נתקלנו לא פעם בתושבי חוץ מבוססים מאוד שנגשו לבנק באופן עצמאי לקבלת משכנתא והבנק דחה אותם.

ישנה משמעות עצומה כיצד להכין ולהגיש בקשה של תושב חוץ לשם קבלת משכנתא. לחברת קפיטל פקטור ניסיון רב ומוצלח מאוד בהשגת משכנתא לתושבי חוץ, ממדינות כמו: ארה"ב, אנגליה, צרפת ואוסטרליה. אנו כחברה מקושרים לגורמים הרלוונטיים במערכת הבנקאית ופועלים ישירות מולם. אנו יודעים כיצד להכין את הבקשה למשכנתא, על מנת להגדיל באופן ניכר את ההסתברות לאישור הבקשה. במידה וצריך, אנו פועלים ישירות מול רואה החשבון של הלקוח בחו"ל.

 

שירותים נוספים

 

יצירת קשר

    accessible
    כלי נגישות

    Powered by - Wemake

    close לורם לורם לורם