קפיטל פקטור משיגים לכם מימון בתנאים הטובים ביותר

smartphone 03-6133999

בלוג

פוסטים עדכניים בנושא משכנתאות

האם כדאי לקחת משכנתא צמודה למדד

8 מרץ, 2017

הבית החדש עומד כבר בפתח החלום, הרצון להפסיק ולשכור דירה נוכח תשלומים בלתי פוסקים וגבוהים, עומדת על הפרק, הרצון לשינוי כבר בפתח. מה עושים? מה חשוב לדעת לפני שלוקחים משכנתא? מהי ריבית משכנתא טובה? שאלות כאלה ואחרות לרבות ייעוצו של היועץ המקצועי, תעמודנה לצד השאלה העיקרית, כל מה שרציתם לדעת על הצמדה, מדד ועל משכנתא בו זמנית.

משכנתא צמודה למדד

על משכנתא וסוגי ריביות

הבנקים מציעים היום קשת רחבה של מסלולי משכנתא, זה לא פשוט לאדם מהשורה להתמקצע בכל סוגי המסלולים המוצעים. צריך להבין שמשכנתא טובה מורכבת משני גורמים (לפי הסדר הזה): המסלולים הנכונים ביותר והריביות הנמוכות ביותר. על מנת לחדד את הנקודה, לפעמים מוצע ללקוח מסלול בריבית נמוכה שעל פניו נראה אטרקטיבי ביותר! אך הלקוח לא יודע שעדיף לו לבחור מסלול אחר בריבית מעט גבוהה יותר. לבניית תמהיל משכנתא יש משמעות עצומה על הריבית המצטברת שיחזירו הלווים לאורך חיי ההלוואה.

 

על הצמדה ועל יתרון

האם כדאי לקחת משכנתא צמודה למדד? התשובה מורכבת מכדי שנוכל לבטא אותה בכמה שורות. אם ננסה לתמצת, ללקוח שמעוניין בהחזר חודשי נמוך או לקוחות שעקב הכנסתם הנמוכה הם מחויבים על ידי הבנק לעמוד בהחזר מסוים, כדאי לשקול בחיוב אפיק צמוד. כיוון שהוא מאפשר החזרים חודשיים נמוכים (בתחילת חיי המשכנתא). מצד שני, סביר להניח שהחזרים אלה ילכו ויגדלו עם השנים ובנוסף יתרת הקרן עלולה שלא לקטון בכלל (ואף לעלות) בשנים הראשונות. לכן, כאשר שוקלים לשלב אפיקים מדדיים מומלץ לבדוק אינפלציה עכשווית וצפי אינפלציוני לשנים הבאות.

 

קפיטל פקטור הינה חברה לייעוץ משכנתאות המספקת שירותי ייעוץ לאנשים פרטיים וליזמי נדל"ן. קפיטל פקטור תשיג את המשכנתא המשתלמת ביותר עבורכם ותחסוך לכם עשרות אלפי שקלים.

מעוניינים בייעוץ עם מומחה למשכנתאות? השאירו פרטים לתיאום פגישה

  שלח
  הוספת הודעה
  למאמרים נוספים:
  משכנתא לסגירות חובות

  10 ינואר, 2021

  קרא עוד

  איך להקטין החזר חודשי על הלוואות באמצעות משכנתא לסגירות חובות או משכנתא מוחקת

  משכנתא לבעלי חשבון מוגבל

  10 ינואר, 2021

  קרא עוד

  משכנתא לבעלי חשבון מוגבל או מי שעומד לפני פשיטת רגל

  משכנתא לאיחוד הלוואות

  10 ינואר, 2021

  קרא עוד

  משכנתא לאיחוד הלוואות כפתרון להקלה בהוצאות החודשיות

   

  יצירת קשר

   accessible
   כלי נגישות

   Powered by - Wemake

   close לורם לורם לורם