קפיטל פקטור משיגים לכם מימון בתנאים הטובים ביותר

smartphone 03-372-2988

בלוג

פוסטים עדכניים בנושא משכנתאות

האם כדאי למחזר משכנתא

13 מרץ, 2017

רגע לפני שתעלה השאלה האם כדאי למחזר משכנתא, יש צורך להבין מה זה מיחזור משכנתא והאם ניתן לבצע פעולה זו באופן עצמאי או האם כדאי לקחת יועץ משכנתא? מיחזור משכנתא זה הליך בו “מחזירים” המשכנתא הקיימת ולוקחים תמורתה משכנתא חדשה בד”כ בתנאים טובים יותר. הליך המיחזור יכול להתבצע בבנק המקורי או בבנק אחר. על מנת להגיע למיצוי פוטנציאלי של חיסכון, מומלץ להיעזר בשירותי חברת ייעוץ..

 

מחזור משכנתא

 

מהו תהליך של מחזור משכנתא

מטרת מיחזור המשכנתא הינה לשפר את תנאי המשכנתא הקיימים ולחסוך עשרות אם לא מאות אלפי שקלים של ריבית!החיסכון נובע בדרך כלל: מהוזלת הריביות ומשינוי מסלולי המשכנתא. אם כי, גם להגדלת ההחזר החודשי תהיה השפעה על תנאי המשכנתא ולכן גם על החיסכון. כדאי לפנות תחילה לבנקים אחרים ולגשת עם ההצעה הטובה ביותר שהתקבלה לבנק המקורי ולבקש השוואת או שיפור התנאים.

 

מבחינת נוחות והוצאות כספיות הנלוות למיחזור, עדיף לבצע בבנק המקורי. בביצוע מיחזור בבנק האם לא תצטרכו לשלם שוב על שמאות, תמנעו מרישום בטאבו. זאת בתנאי שבנק האם מוכן לפחות להשוות התנאים שהתקבלו מבנקים אחרים.

 

על תהליך של מחזור משכנתא

לפני שמתחילים את הליך המיחזור, יש לבדוק תחילה כדאיות מיחזור. לשם כך יש להתקשר למוקד המשכנתאות של הבנק ולבקש דוח יתרות לסילוק משכנתא. את הדוח הזה יש להעביר לחברת ייעוץ משכנתאות, על מנת לבדוק את גובה החיסכון הפוטנציאלי. ניתן לשלוח אלינו את הדוח לבדיקה. איננו גובים כסף על בדיקת כדאיות מיחזור. כנסו לקישור הבא: ביטוח משכנתא השוואת מחירים.

 

קפיטל פקטור הינה חברה לייעוץ משכנתאות, המספקת שירותי ייעוץ לאנשים פרטיים בנושאי מיחזור משכנתא ומשכנתא חדשה. כמו כן, ייעוץ וליווי ליזמי נדלן, קבוצות רכישה, תמ”א 38.

מעוניינים בייעוץ עם מומחה למשכנתאות? השאירו פרטים לתיאום פגישה
שלח
הוספת הודעה
למאמרים נוספים:

27 ינואר, 2020

קרא עוד

משכנתא מדרגה שנייה

רכישת דירה מקבלן בהלוואת גרייס

26 מרץ, 2019

קרא עוד

ההבדל בין הלוואת גרייס להלוואת בלון

חישוב הלוואת בלון למשכנתא

27 פברואר, 2019

קרא עוד

מהי הלוואת בלון

 

יצירת קשר

accessible
כלי נגישות

Powered by - Wemake

close לורם לורם לורם