קפיטל פקטור משיגים לכם מימון בתנאים הטובים ביותר

smartphone 03-372-2988

בלוג

פוסטים עדכניים בנושא משכנתאות

יועץ משכנתא האם כדאי

13 מרץ, 2017

משכנתא – בררו היטב לפני שאתם לוקחים

משכנתא טומנת בחובה הוצאות נסתרות רבות אשר רובנו אינם מודעים אליהם כלל ופעמים רבות יכולה לסכן את עתידנו והכלכלי. עובדה זו בולטת עוד יותר על רקע סביבת הריבית הנמוכה הנהוגה כיום בישראל. סביבה זו גורמת לכך כי רבים בוחרים לקחת משכנתא בריבית משתנה מה שמוביל לכך כי אנשים רבים אינם מודעים לכך כי בעתיד הריבית תעלה והחזרי המשכנתא שלהם יעלו בצורה ניכרת גם כן.

 

מכיוון שחלק מרכזי במשכנתא הוא החזר הריביות לבנק הרי שעליית הריבית בעתיד יכולה להוביל להפסדים כספיים ואף לסיכון הנכס עצמו שעליו נלקחה המשכנתא. זוהי דוגמא אחת מני רבות אשר מחייבת בחינה מדוקדקת של המשכנתא לפני שלוקחים אותה.

 

יועץ משכנתא

 

הפתרון – יועץ משכנתא

בכדי להתמודד עם המשכנתא בצורה הטובה ביותר הרי שיש מקום לפנות לכל הכלים אשר יכולים לעזור לנו בנושא. אחד הכלים הטובים ביותר הוא יועץ משכנתא אשר ייעץ לנו לגבי התנאים והתניות אשר מופיעים בהסכם המשכנתא. היועץ לא רק מומחה במשכנתאות אלא שהוא צבר ניסיון ארוך שנים וראה כבר הכול, לכן ניתן לומר כי זוהי כמעט חובה ללכת אליו אם אתם מעוניינים לחסוך כסף.

 

יועץ משכנתאות מקצועי עבר הכשרה ארוכה בתחום והוא יכול לסייע בידינו להבין את הפינות הנסתרות של המשכנתא, לכן אין ספק כי כדאי מאוד לפנות אל היועץ ולהשתמש בשירותיו.

 

הקפידו על בחירת היועץ

כאשר אנו פונים אל יועץ מסוים חשוב מאוד כי נבחר יועץ איכותי ומקצועי. אין סיבה להתבייש לשאול את היועץ בנוגע לניסיונו בתחום ובנוגע להכשרה שהוא עבר. חשוב מאוד גם שנראה כי יש לנו קשר אישי עם היועץ ואנו מתקשרים על אותו גל.

 

ההבדל בין יועץ טוב לרע יכול להיות קריטי מבחינת התשלומים שנצטרך לשלם ובשאלה האם נפסיד כסף עקב כך. לכן חשוב מאוד שנקפיד על בחירת היועץ הטוב ביותר שאנו יכולים להגיע אליו ונבין כי למעשה מרגע שנגיע אל היועץ חצי מהדרך להבנת המשכנתא נעשתה.

 

זכרו מדובר בכלי היכול לחסוך כסף רב

אכן הליכה ליועץ משכנתא כרוכה בהוצאה כספית מסוימת, אך עלינו לזכור כי לקיחת המשכנתא היא לרובנו העסקה הכלכלית הגדולה ביותר שנבצע בחיים ועל כן אנו צריכים לקחת כל עזרה אשר ניתן לקבל. לכן, גם פעמים רבות שווה להוציא סכום כסף נמוך יחסית כשהדבר יחסוך לנו בסיכומו של דבר הרבה יותר כסף.

 

כאשר אתם מתלבטים האם לפנות ליועץ משכנתאות הסתכלו על התמונה הכללית ותבינו כי כדאי מאוד להשקיע כסף בתחום זה. לסיכומו של דבר יועץ משכנתאות הוא כלי הכרחי בכדי שנוכל להתמצא בנבכי המשכנתא המסובכת, לכל אחד הלוקח משכנתא כדאי להתייעץ עם היועץ לפחות פעם אחת בכדי שהוא יסביר לנו אותה וייכנס אתנו לפרטים הקטנים ביותר שלה.

מעוניינים בייעוץ עם מומחה למשכנתאות? השאירו פרטים לתיאום פגישה
שלח
הוספת הודעה
למאמרים נוספים:

27 ינואר, 2020

קרא עוד

משכנתא מדרגה שנייה

רכישת דירה מקבלן בהלוואת גרייס

26 מרץ, 2019

קרא עוד

ההבדל בין הלוואת גרייס להלוואת בלון

חישוב הלוואת בלון למשכנתא

27 פברואר, 2019

קרא עוד

מהי הלוואת בלון

 

יצירת קשר

accessible
כלי נגישות

Powered by - Wemake

close לורם לורם לורם