קפיטל פקטור משיגים לכם מימון בתנאים הטובים ביותר

smartphone 03-372-2988

בלוג

פוסטים עדכניים בנושא משכנתאות

האם כדאי יועץ משכנתא

13 מרץ, 2017

האם כדאי לקחת יועץ משכנתא? האם הייתם הולכים לבית משפט ללא עורך דין? על אותו משקל אין ללכת לבנק ללא יועץ משכנתאות. צריך להבין שבין הבנק המלווה לבין הלקוח קיים ניגוד אינטרסים מובנה. הבנק מעוניין למכור כסף ביוקר ואילו הלקוח מעוניין ללוות בזול. כתוצאה מכך יש ניגוד אינטרסים מובנה בין הבנק לבין הלקוח.

 

אי לכך, הייעוץ של הבנקאי מוטה באופן טבעי לטובת הבנק ולא חשוב כמה נחמד יהיה אליכם. משכנתא היא עסקה גדולה ומהותית ויש לה השלכות פיננסיות לגבי הלווים למשך שנים ארוכות. ישנם המון מסלולים וכל מסלול יש לו ריביות שונות, יתרונות וחסרונות משלו. בנוסף ישנם פרמטרים נוספים המשפיעים על איכות המשכנתא. מדובר בהליך מורכב וקריטי ללווים. לכן, מומלץ להיעזר ביועץ משכנתאות איכותי ומקצועי שיעשה עבורכם את כל העבודה מול הבנקים ויחסוך לכם עשרות אם לא מאות אלפי שקלים!

 

איך בוחרים חברת ייעוץ משכנתאות

 

ראשית צריך לברר שהיועץ או חברת הייעוץ הינם מורשים בבנקים. כלומר האם הבנקים מכירים באותה חברת ייעוץ. יועץ שהבנקים מכירים בו, ייתן ללקוח למלא כתבי הסמכה של הבנקים השונים. אין לעבוד עם יועץ שאין לו הרשאה. בנוסף, מומלץ לבדוק איזה רזומה יש ליועץ ומה הוותק שלו.

 

בתחום הזה לצערנו פועלים לא מעט יועצים ללא הכשרה מתאימה. לכן מומלץ לבדוק היטב את היועץ. לעיתים אנשים מתפתים לקחת ייעוץ בעלות מאוד זולה ומתפשרים על איכות היועץ. מצד אחד חסכו אלף ש”ח תשלום שכ”ט, מצד שני יש סיכוי שישלמו ביוקר על משכנתא לא מקצועית. לפעמים זול זה ביוקר!

 

קפיטל פקטור הינה חברת יועצי משכנתאות, המספקת שירותי ייעוץ ללקיחת משכנתא, ליווי מימוני ליזמי נדל”ן, השגת מימון לפרויקטים בתחום תמ”א 38, הלוואות לנדל”ן מסחרי, הלוואת לכל מטרה ועוד.

מעוניינים בייעוץ עם מומחה למשכנתאות? השאירו פרטים לתיאום פגישה
שלח
הוספת הודעה
למאמרים נוספים:

27 ינואר, 2020

קרא עוד

משכנתא מדרגה שנייה

רכישת דירה מקבלן בהלוואת גרייס

26 מרץ, 2019

קרא עוד

ההבדל בין הלוואת גרייס להלוואת בלון

חישוב הלוואת בלון למשכנתא

27 פברואר, 2019

קרא עוד

מהי הלוואת בלון

 

יצירת קשר

accessible
כלי נגישות

Powered by - Wemake

close לורם לורם לורם