קפיטל פקטור משיגים לכם מימון בתנאים הטובים ביותר

smartphone 03-372-2988

בלוג

פוסטים עדכניים בנושא משכנתאות

משכנתא בריבית פריים

13 מרץ, 2017

מה זה משכנתא בריבית פריים?

ריבית פריים גבוהה ב- 1.5% מהריבית הבסיסית במשק. ריבית זו מושפעת מהריבית הבסיסית, אשר עלולה להשתנות אחת לחודש. בנק ישראל מודיע ביום שני האחרון של כל חודש האם הריבית הבסיסית תשתנה או תישאר יציבה.

 

משכנתא בריבית פריים

 

משכנתא פריים

בעבר היה ניתן לקחת את כל המשכנתא בריבית פריים. בנק ישראל החליט לפני מספר שנים, שלאור הסיכון האפשרי ללווים במסלול זה, ניתן יהיה לקחת רק עד שליש מהמשכנתא בריבית פריים. הרציונאל מאחורי ההחלטה- לא לחשוף את הלווים לשינויי ריבית ועקב כך לעלייה משמעותית בהחזר החודשי.

 

נכון לכתיבת שורות אלה ריבית הפריים 1.6% (נמוך מאוד). ככל שהלקוח טוב יותר בעיני הבנק, כך יוכל לקבל פריים עם מרווח גבוה יותר. לדוגמא, פריים עם מרווח 0.9%, זה אומר שהריבית שיקבל הלקוח 0.7%

 

על כדאיות ועל מחזור משכנתא

מלבד היות הפריים ריבית נמוכה, מדובר במסלול גמיש שניתן לפרוע אותו בכל רגע נתון ללא קנסות פירעון מוקדם. החיסרון העיקרי של מסלול זה, שהלווה לוקה בחוסר בהירות לגבי ההחזרים העתידיים, היות והריבית יכולה להשתנות מידי חודש בחודשו.

 

קפיטל פקטור הינה חברת ייעוץ משכנתאות, המספקת שירותי ייעוץ לאנשים פרטיים ועסקים בנושאי משכנתא חדשה ומיחזור משכנתא קיימת, הלוואות לנדל"ן מסחרי, הלוואת לכל מטרה ועוד.

מעוניינים בייעוץ עם מומחה למשכנתאות? השאירו פרטים לתיאום פגישה
שלח
הוספת הודעה
למאמרים נוספים:

5 דצמבר, 2018

קרא עוד

איך בוחרים שמאי לצורך רכישת דירה

השקעה בנדל

2 דצמבר, 2018

קרא עוד

רכישת דירה להשקעה

כונס נכסים

22 נובמבר, 2018

קרא עוד

חילוץ הנכס מכונס נכסים

דרגו את הדף
 

יצירת קשר

accessible
כלי נגישות

Powered by - Wemake

close לורם לורם לורם