קפיטל פקטור משיגים לכם מימון בתנאים הטובים ביותר

smartphone 03-372-2988

בלוג

פוסטים עדכניים בנושא משכנתאות

כל מה שרציתם לדעת על משכנתא אופטימלית

13 מאי, 2017

מה חשוב לדעת לפני שלוקחים משכנתא? כיצד ניתן לערוך חישוב משכנתא אופטימלית ומה מהותה? השוק מציע לא מעט אפשרויות באשר ללקיחת משכנתאות בעוד השאיפה הסופית היא לקחת את המשכנתא המתאימה ביותר בין האם כדאי לקחת משכנתא ומאידך היכולת לענות על האם כדאי לקחת יועץ משכנתאות על מנת לקחת את ההלוואה האפקטיבית לטווח הארוך. במאמר הבא נדבר על חישוב משכנתא אופטימלית ועל מורכבותה בפועל.

 

כל המידע על משכנתא אופטימלית

משכנתא איכותית מושפעת ממספר גורמים עיקריים:

 

  • המסלולים המרכיבים את המשכנתא
  • מספר השנים של כל מסלול
  • הריביות הניתנות בכל מסלול

 

משכנתא אופטימלית

 

חלק ניכר מהלווים מדברים רק על ריביות ולא מבינים שעל מנת ליצור משכנתא אופטימאלית יש גם לשבץ בתמהיל את המסלולים הטובים ביותר (או המתאימים ביותר). הרבה לווים נוטים לחשוב שהחזר חודשי נמוך הינו ערובה למשכנתא טובה. לכן הם מודדים את האטרקטיביות של המשכנתא לפי ההחזר החודשי.

 

בפועל החזר חודשי נמוך לחלוטין איננו מעיד על משכנתא איכותית. בהקצנה, החזר חודשי נמוך מידי עלול להעיד על משכנתא שאיננה טובה. כאמור, לתמהיל המשכנתא יש משמעות עצומה על טיב המשכנתא. תמהיל איכותי הוא יותר מאשר קלישאת השליש, שליש, שליש…. צריך להבין שלכל לווה פרופיל פיננסי משלו ואילוצים משלו, המשפיעים על קביעת התמהיל.

 

קפיטל פקטור הינה חברת ייעוץ משכנתאות, המספקת שירותי ייעוץ לאנשים פרטיים וחברות בנושאי לקיחת משכנתא חדשה, מיחזור משכנתא, ליווי מימוני ליזמי נדל"ן, הלוואות לנדל"ן מסחרי, הלוואת לכל מטרה ועוד.

יועץ משכנתא
חברה לייעוץ משכנתאות

13 מאי, 2017

קרא עוד

כל מה שרציתם לדעת על משכנתא אופטימלית

חברה לייעוץ משכנתאות

1 אפריל, 2017

קרא עוד

מה חשוב לדעת לפני שלוקחים משכנתא

חברה לייעוץ משכנתאות

13 מרץ, 2017

קרא עוד

מהי ריבית משכנתא טובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יצירת קשר

accessible
כלי נגישות

Powered by - Wemake

close לורם לורם לורם